• :
  • :

Wiadomości

Sobotnie popołudnie, znakomita jesienna pogoda, tak to motywacja do wyjścia z domu. W dziesiątkę wyruszyliśmy w niezwykła podróż po krainie jezior.

 

Celem sobotniej wyprawy był "objazd" okolicznych jezior. Prawdziwa Polska jesień pozwoliła nam podziwiać w całęj swej okazałości piękne okolice oraz jeziora takie jak: Mielenko, Rekowo, Kłodno, Raduńskie, Buk, Kamionka, Patulskie, Ostrzyckie i Trezbno.

 

Zaczarowana kraina kaszubskich jezior niewątpiliwie zaskoczyła nas swoimi kolorami, spokojem i szybkim zmierzchem. Trasa przez nas pokonana, tuz ponad 50 km, nie należała do łatwych , tym bardziej, ze dzień jest coraz to krótszy, a czasu coraz to mniej.

 

W czasie trwania naszej wyprawy spotkało nas kilka nieprzewidzianych sytuacji, pomyliliśmy drogi, wspinaliśmy się pod górę z rowerami, gdzie czekał na nas wściekły pies i tajemnicze gospodarstow, pełne militariów. Niestety w żaden sposób nie udało sie Sebastianowi nakłonić gospodarza by nam pokazał swoje królestwo.

 

Były wywrotki, bylo zmeczenie, na szczęście bezpiecznie dotarliśmy do Kartuz. Dziękuję wszystkim za wspaniale spędzone popołudnie. Miło było nam gościc nowych cyklistów, mam nadzieję, że do zobaczenia za tydzień.

 

RL

Powrót do aktualności


Partnerzy