• :
  • :

Wiadomości

2017/09/09 06:23:44

26 Sierpnia w sobotnie przedpołudnie około 200 zawodników wystartowało na zawodach Trigar MTB Challenge Kartuzy, organizowanych po raz pierwszy na Złotej Górze. Uczestnicy zmagań zmierzyli się z dwoma dystansami - mini o długości około 28 kilometrów i mega liczącym ponad 52 km.

 

Pierwsze zawody z cyklu Trigar MTB Challenge Kartuzy można zaliczyć do udanych. Do wyścigu stanęło około dwustu zawodników z różnych zakątków Kaszub, Pomorza i Polski. Uczestnicy mieli do wyboru dwa dystanse mini - na 28,5 km i mega na 52,5 km. Trasa biegła m.in. w okolicach Brodnicy Dolnej, Ramlejów, Sarnówka, Smętowa Chmieleńskiego aż po kartuskie lasy. Ci, którzy zdecydowali się na dystans mega musieli pokonać dwie pętle więcej na odcinku leśnym.

 

Z naszej Grupy aż siedem osób wystartowało na dystansie mini. Na mecie z świetnym wynikiem zameldował się Dominik i Grzegorz. Brawa należą się także Kasi i Łukaszowi, którzy po raz pierwszy wystartowali w zawodach MTB. Trasa była przyjemna z elementami technicznymi, ale do pokonania dla każdego amatora. Dziękujemy naszym kolegom Sebie i Grzesiowi za doping na trasie. Ogromne gratulacje dla kolegów z MTB Star Kartuzy oraz SelaBike za udane starty. Do zobaczenia na trasie.

 

Z niecierpliwością czekamy już na kolejną edycję.

 

NL

 

Powrót do aktualności


Partnerzy