• :
  • :

Wiadomości

Uśmiech, dobry nastrój, przyjazna atmosfera, fun, to wszystko towarzyszyło nam na najradośniejszej imprezie rodzinnej w Gdańsku W ubiegłą niedzielę, mimo mgły i delikatnych opadów deszczu, pojawiliśmy na molo w Brzeźnie.  Na starcie stanęło łącznie ok. 3500 biegaczy.

 

Po energetycznej rozgrzewce ruszyliśmy plażą i alejkami Parku Reagana. Większość grupy pokonała 3,3 km biegu, jedna pętelkę, natomiast Dominik i ja pobiegliśmy jeszcze jedną. Pierwszą 3,3 km zrobiłam wraz z dziećmi więc by dogonić Dominika musiałam naprawdę przyspieszyć, ale się udało.Po tak wspaniałej rozgrzewce ruszyliśmy na plaże by wspólnie pomorsować. Dzieci nie mogły się już doczekać , by po raz drugi spróbować zimnych kąpieli. Nawet nie wiedzieliśmy, że sprawia im to tak olbrzymią frajdę i to oni namawiają nas by wspólnie wejść do wody. Na zakończonym mogliśmy posilić się grochówką lub wegetariańskim barszczem ukraińskim oraz gorąco herbatą.

 

Dziękujemy za Waszą obecność i radość ze wspólnego biegania. Jak zawsze udowodniliście, że bieg bez presji, medali, pomiaru czasu, ograniczeń wiekowych sprawia ogromną satysfakcję

 

NLPowrót do aktualności


Partnerzy