• :
  • :

Wiadomości

Pierwszy weekend listopada rozpoczęliśmy bardzo intensywnie. Tym razem spotkaliśmy się na sali sportowej by wspólnie uczcić urodziny naszych solenizantów Maćka i Piotra, oczywiście na sportowo. Był tez kolejny półmaraton i morsowanie.

 

 

W sotnie przedpołudnie spotkaliśmy się wszyscy w szkole podstawowej nr 1 by pograć w piłkę nożną. Gra była bardzo zacięta, na boisku niewątpliwie królowała Danusia, Ala oraz Stasiu z Wiesiem. Tak nie bawiliśmy się już dawno. Każdy dał z siebie wszystko, ale niepodważalnie wygrała drużyna prowadzona przez Stasia. Na koniec szaleństw był oczywiście tort dla naszych solenizantów i prezenty. Cudownie spędzony dzień dzięki naszej Sylwi, która umożliwiła nam zabawy na tak wspaniałe sali.

 

Po południu pojechaliśmy nad jezioro Białe by wskoczyć do wody. Na początek jak zawsze wspólna rozgrzewka i biegiem do wody. Ogniska pilnował Stasiu z Danką, byśmy po wyjściu z wody mogli upiec sobie kiełbaski i napić się gorącej herbaty.

 

Wczesnym rankiem w niedzielę wraz z Dominikiem pojechaliśmy do Gdańska , by wystartować w prestiżowym IV półmaratonie Gdańskim. Niestety Dominika dopadła kontuzja kolana i do samego końca nie wiedział, czy wystartuje. Pobiegliśmy. Pagoda idealna, ale ból kolana u Dominika sprawiał, że nie mógł on biec tak jak potrafi. Pomimo to czas naprawdę dobry 2.18. Nie martwimy się bo już w marcu będzie możliwość poprawienia czasu na połówce w Gdyni.

 

Dziękuję całej grupie za tak wspaniale spędzony weekend. Macie był bardzo zadowolony z niespodzianki i wzruszony.

 

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy