• :
  • :

Wiadomości

Fundacja "Silni ciałem - niezłomni duchem" po raz kolejny zaprasza do udziału w triathlonach w Gdańsku , Krynicy na Złotej Górze i w Chmielnie. Pierwszy z nich odbędzie się już na koniec kwietnia, Zapisy już ruszyły. Zgłoś swój udział i sprawdź się. . Niższa opłata tylko do 18 marca.
W triathlonach organizowanych przez Fundację "Silni ciałem - niezłomni duchem" mogą sprawdzić się zarówno początkujący zawodnicy, jak i ci bardziej doświadczeni. Jak podkreślają organizatorzy, dla jednych może być to świetna zabawa, dla drugich porządny trening.

 

Triathlon Gdańsk o Puchar Rektora AWFiS odbędzie się już 29 kwietnia: zawodnicy będą mogli się ścigać indywidualnie lu b w sztafecie na dystansie super sprint 0,6 pływania w basenie, 15,9 na rowerze MTB oraz 3 km biegu. Na triathlon można zapisać się drogą elektroniczną za pośrednictwem strony https://b4sportonline.pl/Triathlon_FSCND/


Nowością w tym roku jest Triathlon Krynica , który odbędzie się 9 czerwca. czestnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse 1/8 oraz 1/4. W pierwszym dystansie startujący będą musieli przepłynąć 475 m, następnie 22,5 km pokonać rowerem, a następnie 5,75 km biegiem. Na dystans 1/8 zapisać się można tutaj. Zawodnicy dystansu 1/4 będą musieli w wodzie pokonać dystans 950 m, rowerem 45 km, natomiast biegiem 10,5 km.

 

Triathlon MTB na Złotej Górze w tym roku zaplanowano na 10 czerwca. Wyścig odbędzie się na dystansie sprinterskim. Uczestnicy będą musieli pokonać dystans 0,75 km pływania, 20 km na rowerze oraz 5 km biegu. Imprezie towarzyszyć będzie duathlon dla dzieci i dorosłych, czyli połączenie biegania z jazdą na rowerze. Na triathlon można zapisać się drogą elektroniczną za pośrednictwem strony https://b4sportonline.pl/Triathlon_FSCND/Triathlon Chmielno odbędzie się już po raz czwarty. Zawody odbędą się 28 lipca, nad jeziorem Kłodno. Uczestnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse 1/8 oraz 1/4. W pierwszym dystansie startujący będą musieli przepłynąć 475 m, następnie 22,5 km pokonać rowerem, a następnie 5,75 km biegiem. Na dystans 1/8 zapisać się można tutaj. Zawodnicy dystansu 1/4 będą musieli w wodzie pokonać dystans 950 m, rowerem 45 km, natomiast biegiem 10,5 km. Na ten dystans zapisać się można tutaj. Wyścigi główne zostaną poprzedzone zawodami dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych.


Powrót do aktualności


Partnerzy