• :
  • :

Wiadomości

2018/10/23 17:18:15

 

Jesień w tym roku wyjątkowo nas rozpieszcza. Kolejny raz udało nam się skorzystać ze wspaniałej pogody. Tym razem wybraliśmy do Łeby by zrobić rekonesans trasy wyścigu MTB, który odbędzie się w listopadzie.

 

 

W niedzielny poranek wspólnie wybraliśmy się wraz z rodzinami na rekonesans trasy MTB. Trasa krótka, ale zaskoczyła nas niejeden raz. Było błoto, piach i nawet była górka. Piękną ciekawa trasa, dla każdego. Nasze dzieciaki pokonały ja bez większego trudu, co prawda czasami było trzeba poprowadzić rower, ale i z tym sobie wszyscy poradzili.

 

Trasa wyznaczona ruszamy, początek trasy bardzo łaty i przyjemny, dopiero przy strumyku zaczęły się schody. Tak naprawdę to dzięki temu, że trochę zeszliśmy ze śladu, wyprawa nabrała trochę więcej barw. Podczas każdej naszej wyprawy zdarzają nam się nieprzewidziane przygody, dzięki którym mamy później co wspominać. Tym razem przedzieraliśmy się przez krzaki i rowy melioracyjne, ale wszystko dobrze się skończyło i wróciliśmy na prawidłowy szlak. Taki czas spędzony z naszymi rodzinami, to najpiękniejsze chwile, o których będziemy długo pamiętać. Nasza grupa kładzie głowie nacisk na rodzinne wyprawy i wspólne treningi. Nie znaczy to, że nie ma u nas długich wypraw czy tez imprez komercyjnych. Ale rodzina to na siła.

 

Już w sobotę zapraszamy na gravelondo z Bogdziewiczem a w niedziele na wyprawę w okolice Sulęczyna.

 

NL

 

Powrót do aktualności


Partnerzy