• :
  • :

Wiadomości

Puchar Bałtyku, to impreza stworzona z pasją i dbałością o uczestników. Niesamowita atmosfera, profesjonalna organizacja, wspaniali ludzie, mnóstwo zabawy – taki jest właśnie Puchar Bałtyku.

 

 

Misją organizatorów jest zachęcanie ludzi do uprawiania sportu i pokazywanie, że imprezy to nie tylko rywalizacja i walka o podium, ale także przestrzeń, w której można spotkać osoby o podobnych pasjach i spędzić przyjemnie czas. Zapewniają wszystkim uczestnikom niezapomnianą dawkę zabawy.

Na tak zwane zakończenie sezonu rowerowego do Łeby, wybraliśmy się w piętkę. Chłopaki: Grzegorz i Tomek wystartowali na dystansie Mini a Natalia na dystansie Mego. To był jej debiut na takim dystansie w zawodach MTB zwieńczony podwójnym sukcesem. Robert wraz z Mackiem dzisiaj bardzo dzielnie kibicowali. Zawody przygotowane bardzo dobrze, trasa znakomicie oznaczona a do tego atmosfera niezapomniana.

W Łebie spotkaliśmy także chłopaków z MTB Start Trec Kartuzy oraz Sela Bike Kaszuby, którym gratulujemy ukończenia zawodów ze świetnymi wynikami. Nasz team jak zawsze z zadowoleniem na twarzy i nową dawka energii wraca, by przygotować się do kolejnego sezonu.

Gratulujemy Natalii zajęcia III miejsca open w finale Maratonu MTB Łeba dystansie MEGA oraz III miejsca open w klasyfikacji generalnej Pucharu Bałtyku Maraton MTB dystans MEGA. Dodamy jeszcze raz , że był to jej debiut na dystansie MEGA w MTB więc tym bardzie GRATULUJEMY !!!

 

RK

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy