• :
  • :

Wiadomości

 

W niedzielne przedpołudnie na ulicach Kartuz podziwiać można było kolorowy świąteczny orszak cyklistów. Już po raz czwarty zorganizowaliśmy Mikołajową Paradę Rowerową. Tradycyjnie wydarzenie to było jednym z elementów Santa Run.

 

Elfy, śnieżynki, piernikowy ludek, bałwanek i kilkudziesięciu mikołajów - łącznie około sześćdziesięciu osób odpowiedziało na nasze zaproszenie i wspólnie w niedzielę przemierzyliśmy białe ulice Kartuz.

 

Spotkaliśmy się na promenadzie i stamtąd przez ulicę Chmieleńską w kierunku Zamkowej ruszyli do centrum miasta. Paradę zakończono w Parku Solidarności. Tradycyjnie paradzie towarzyszyły konkursy na najlepsze przebranie, najlepiej przystrojony rower i na najliczniejszą rodzinę. Nagrodę dla najliczniejszej rodzinki otrzymali Trybowie. Dwie równorzędne nagrody przyznano za najciekawsze przebranie - otrzymały je Sylwia Troka i Dorota Wydrowska. Laury za najciekawiej przystrojony rower powędrowały do Aleksandry i Amelki Drewniak. Nagrody ufundował sklep SelaBike w Kartuzach.

 

Dziękujemy wszyskim za wsplna zabawę do zobaczenia NL

 

fot. Kartuzy.info

http://kartuzy.info/wiadomosc,37331,Juz-po-raz-czwarty-mikolaje-przemierzyly-Kartuzy-na-rowerach.html

oraz Tomasz Konkol Rowerroe Kaszuby

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy