• :
  • :

Wiadomości

Jak sobota to oczywiście trening, jak trening to Gravelondo. To już 13 tydzień wspólnych treningów. Nie ważne jaka pogoda, liczy się miłość do roweru i chęć zmęczenia się w dobrym towarzystwie. Jak nie gravelondo to krótkie kręcenie po kaszubskich lasach.

 

 

Jak zasze w sobotę rano jadę pkm do Rębiechowa a stamtąd wprost na miejsce zbiórki do www.Dropbikes.pl. Tam czeka już gorąca kawa, herbata i ciasteczka. Krótkie pogaduchy i ruszamy. Tym razem w deszczu, a może to był śnieg, któż to wie. Trasa trudna, dużo śniegu, bota, lodu, podjazdy bardzo wymagające, bo zawsze oblodzone lub ośnieżone no i pod wiatr. Łączny mój dystans to 50 kilometrów i 800 metrów przewyższeń. W takich warunkach trening liczy się podwójnie.

 

 

W tym samym czasie Grześ z Ania wyruszyli na trening w kartuski las, gdzie warunki były takie same, błoto, zalegający śnieg i lód jedynie do domu mieli bliżej. Już od najbliższego czwartku ruszamy z Rowerem Po Pracy, nie ważne jaka pogoda, nie ważne ile kilometr,o, liczy się tylko wspólne kręcenie.

 

 

Nl

Powrót do aktualności


Partnerzy