• :
  • :

Wiadomości

Kolarstwo przełajowe – rodzaj kolarstwa uprawianego na rowerach o konstrukcji zbliżonej do rowerów szosowych, ramie pozbawionej elementów amortyzujących i z kierownicą giętą typu 'baranek', lecz rozgrywanego na dość trudnych trasach terenowych obfitujących w liczne przeszkody, które zmuszają zawodnika do schodzenia z roweru i przenoszenia go.

 

Nigdy nie planowałam startu w zawodach przełajowych, ale dzięki Gravelondo zaczęłam się interesować tego typu zawodami. Dziś to był mój pierwszy raz. Było super, co prawda nie miałam pojęcia o tym co będzie mnie czekało, ale po rundzie zapoznawczej już zrozumiałam, że łatwo nie będzie. Zabawa była przednia, trasa dobrze oznaczona i bardzo cieżka, zróżnicowana i wymagająca.

Dziękuję moim wspaniałym kibicom, organizatorom za super przygotowana imprezę bez zbędnej spiny. To był trening z forma wyścigu i z rywalizacją. Czy jestem zadowolona z siebie – tak bardzo! To był naprawdę dobry wyścig. Czym dla mnie jest kolarstwo przełajowe? To trasa MTB na rowerze szosowym z grubszymi oponami, tylko jeszcze do tego od czasu do czasu trzeba pobiegać i poskakać. To takie pierwsze moje odczucia po pierwszym wyścigu przełajowym. Sprzęt nie zawiódł, kibice także nie a do tego forma się robi. Gratuluje królowi Michałowi, bo król może być tylko jeden www.Bogdziewicz.com

 

 

Do zobaczenia w sobotę na kolejnym Gravelondo

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy