• :
  • :

Wiadomości

W tym samym miejscu, o tej samej porze, w każda niedzielę czekamy na ciebie Wspaniała rodzinna atmosfera i nie zapomniane emocje , ognisko i dużo pozytywnej energii czeka na ciebie w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu Złota Góra. Dołącz do nas już dziś.

 

To już kolejna niedziela naszego wspólnego morsowaia na Złotej Górze. Dzisiaj odwiedzili nas wspaniali goście Morsy z Rewy – cieszymy się i dziękujemy za wspólna kąpiel. Jak zawsze rozpoczęliśmy od wspólnej rozgrzewki przy muzyce. Gdy nasze ciała się dobrze rozgrzały a stawy wszystkie porządnie rozruszały, wskoczyliśmy do wody. Trzy wejścia, pomiędzy bieg i spotkamy się przy ognisku.

Wielkie gratulacje dla kolejnych debiutantów, którzy walecznie podeszli do tematu i do tego z uśmiechem na twarzy. Serce rośnie, gdy całe rodziny wybierają mokrą niedziele na Złotej Górze zamiast siedzenia przed komputerem czy telewizorem. Pogoda dzisiaj idealna, słonce, przerębel i przyjaciele, czegóż więcej trzeba. Nie musicie się zamaczać, wpadniecie do nas na wspólne ćwiczenia na świeżym powietrzu, ognisko, zabierzcie kiełbaski, ciepłą herbatkę, czekamy na was już za tydzień w samo południe, nie zapomnijcie o elementach karnawałowych.

 

Wraz z Grzesiem na Złota Górę wybraliśmy się rowerach, 26 kilometrowy trening po lodzie liczy się podwójnie. Tylko dwie wywrotki, czy tez piruety na lodzie. Teraz czas odpocząć, trzymajcie się ciepło i do zobaczenia za tydzień na kolejnej kąpieli.

 

NL

 

Powrót do aktualności


Partnerzy