• :
  • :

Wiadomości

2019/02/03 14:46:46

Jak sobota to Gravelondo, tym razem jednak trening został odwołany, gdyż warunki na trasie nie pozwalały bezpieczniejsze przemierzyć wyznaczonej trasy.

 

W takim bądź razie sobota bez roweru? Nic bardziej mylnego, gdy dzieci spotykają się by wspólnie pograć w gry komputerowe, rodzice wyruszaj na zabawy w śniegu. Nie na sanki, nie na łyżwy, nie na narty, ale na rower MTB. Trasa krótka , bo tylko 26 kilometrów, ale za to jakie wyzwania przed nami. Jazda figurowa na lodzie z górki, próba utrzymania równowagi na lodzie, nauka awaryjnego hamowania bez upadku oraz jak już upaść by nie bolało. Każda pogoda jest dobra na rower, ale w takich warunkach ćwiczymy tylko technikę jazdy i opanowanie. Zabawa przednia bo jak zawsze w najlepszym towarzystwie. Dwie godzinki i rodzice wracają do dzieci, by ugotować przepyszny obiad.

 

Każdy musi mieć czas dla siebie i te duże i małe dzieci i oczywiście rodzice. Ważne by umieć to wszystko pogodzić a w niedziele będziemy bawić się wspólnie na Złotej G,orze w rytmach Disco Polo na Piżama Party. 

 

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy