• :
  • :

Wiadomości

 

Ogrom emocji i satysfakcji przyniósł nam tegoroczny Tour de Bike Atelier, wyścig kolarski który rozgrywany jest na trenażerach w kartuskim salonie Bike Atelier.

 

To już druga edycja zmagań, które są okazją do rywalizacji i sprawdzenia formy przed sezonem. Do rywalizacji łącznie przystąpiło 23 zawodników. Najliczniejszą grupą okazała się po raz kolejny MTB Start Kartuzy, byli także reprezentanci Sela Bike oraz Cartusii Kartuzy. Moja decyzja o starcie zapadła bez większych przemyśleń, w piątek eliminacje, które  wypadły znakomicie, po czym start w finale. Co prawda zimy nie przeleżałam i pilnie trenuje pod okiem www.Bogdziewicz.com, ale nie sądziłam, że mam tę moc. Jak zawsze bezkonkurencyjny, niedościgniony okazał się Michał Kostuch, który zarówno w eliminacjach jak i w samym finale nie dał większych szans na wygraną innym zawodnikom.

 

Emocje jakie towarzyszyły w czasie finału można porównać do MŚ, każdy z nas dopingował współzawodników, wsparcie można było otrzymać w każdym momencie od organizatorów, nie tylko techniczne, ale psychiczne. Takiej atmosfery nie ma nigdzie jaka jest w Kartuzach, budujemy ją wszyscy i dzięki temu może wspólnie się bawić i wzajemnie na siebie liczyć . Dziękuję wszystkim za kibicowanie i wsparcie. Do zobaczenia na trasie.

 

Tour de Bike Atelier 2019 w Kartuzach - wyniki finału

Mężczyźni

1. Michał Kostuch - 5.53

2. Dawid Trepczyk - 6.07

3. Kacper Wiszniewski - 6.17

4. Daniel Kramp - 6.18

5. Adam Dejk - 6.19

6. Szymon Ortmann - 6.20

Kobiety

1. Natalia Lewandowska - 7.11

2. Dorota Kostuch - 7.40

3. Emilia Kuptz - 8.21NL 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy