• :
  • :

Wiadomości

Wspaniała rodzinna atmosfera i nie zapomniane emocje , ognisko i dużo pozytywnej energii czeka na ciebie w CSWiPR Złota Góra. Dołącz do nas już dziś, czekamy właśnie na Ciebie.

 

To już kolejna odsłona morsowania na Złotej Górze. Tradycyjnie spotykamy się w samo południe, oprawą muzyczną zajmuje się DJ Laska-Syslwia, dzięki czemu rozgrzewka jest jeszcze bardziej energiczna. Po wspólnych ćwiczeniach na świeżym powietrzu wskakujemy w przerębel przygotowany przez męską cześć grupy. Cieszy nas niezmiernie frekwencja i miło nam, że kolejne morsy dołączają do wspólnej zabawy w tak przepięknym i urokliwym miejscu jakim jest CSWiPR Złota Góra. Pomimo wiosennej pogody my ciągle liczymy, że zima jeszcze nas nie opuściła i nadejdzie ta wymarzona pogoda do morsowania.

 

Nie musicie się zamaczać, wpadniecie do nas na wspólne ćwiczenia na świeżym powietrzu, ognisko, zabierzcie kiełbaski, ciepłą herbatkę, czekamy na was już za tydzień w samo południe. Tym razem DJ Laska przygotuje nam kawałki muzyczne, które będą kojarzyć się nam z Polskim latem nad morzem. Zabierzcie bikini, parawany, materace i inne wodne gadżety.

 

 

NL

 

Powrót do aktualności


Partnerzy