• :
  • :

Wiadomości

2019/03/03 17:58:03

Wspaniała rodzinna atmosfera i nie zapomniane emocje ,dużo pozytywnej energii czeka na ciebie w CSWiPR Złota Góra. Dołącz do nas już dziś, czekamy właśnie na Ciebie.

 

To już kolejna odsłona morsowania na Złotej Górze. Tradycyjnie spotykamy się w samo południe, DJ Laska dzis nieobecn więc rozgrzewkę poprowdziłam w rytm muzyki z telefonu. Po wspólnych ćwiczeniach na świeżym powietrzu wskakujemy w przerębel przygotowany przez Mirka. Cieszy nas niezmiernie frekwencja i miło nam, że kolejne morsy dołączają do wspólnej zabawy w tak przepięknym i urokliwym miejscu jakim jest CSWiPR Złota Góra.Dziś najmłodsza Foczk To 6 - ltka. Pomimo wiosennej mrzawki, my ciągle liczymy, że zima jeszcze nas nie opuściła i nadejdzie ta wymarzona pogoda do morsowania.

 

Nie musicie się zamaczać, wpadniecie do nas na wspólne ćwiczenia na świeżym powietrzu, ognisko, zabierzcie kiełbaski, ciepłą herbatkę, czekamy na was już za tydzień w samo południe. Przypominam, że w kolejną niedziielę spotykamy się w samo południe i Kbiety górą !

 

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy