• :
  • :

Wiadomości

2019/03/30 17:39:45

Już po raz kolejny udaliśmy się w okolice Półwyspu Lipa by wspólnie spędzić sobotnie przedpołudnie. Dwa dystanse do wyboru o dwóch rożnych stopniach trudności. Już ie masz wymówki, musisz dołączyć do nas.

 

nnowacją w tym sezonie rowerowym jest to, że wprowadzamy w naszych wyprawach rowerowych, dwa dystanse do wyboru. Trasa rodzinna oraz trasa spid. Chcemy przez to zachęcić do wypraw wszystkich tych początkujących oraz wprawnych już rowerzystów. Trasę spid na dystansie 53 kilometrów poprowadził Robert. Trasa prowadzi dookoła jezior wdzydzkich. Trasa dobrze wszystkim znana i bardzo lubiana. Widoki cudowne, te miejsc nie są jeszcze skażone przez ludzi. Chłopaki pokonały trasę w tym samym czasie jak nasza grupa, czyli rajd rodzinny. Trasę rekreacyją na dystansie 26 kilometrów poprowadziłam ja. Cała przyjemność po mojej stronie. Dzieciaki przemierzały kolejne kilometry z uśmiechem na twarzy podziwiając wspaniałości naszej przyrody. Tempo rekreacyjne, bardzo przyjemna wyprawa z wieloma miejscami na odpoczynek, bez pośpiechu i bez gonienia za czasem. Trasa bardzo malownicza , z dala od główny duktów i szosy. Tak wlanie Rowerowe Kaszuby rozpoczęły sezon na wyprawy rowerowe.

 

W tym sezonie będziemy równocześnie prowadzić dwa dystanse, dla każdego coś dobrego. Już za tydzień ruszamy z darmową szkółką MTB Kids.

 

Do zobaczenia NL

 

Powrót do aktualności


Partnerzy