• :
  • :

Wiadomości

W ubiegła niedzielę 31 marca na terenie gminy Potęgowo rozegrano drugą edycję serii MTB Pomerania Maratonu. Na nieodkrytych wcześniej przez nas terenach ścigaliśmy się tylko w trójkę: Robert , Maciek i ja.

Na linii startu pod Pałacem pod Bocianim Gniazdem w Runowie stanęli także koledzy z MTB Start Kartuzy, którego barwy reprezentuję oraz Sela Bike Kaszuby i z Wysepka Team oraz VO2max MTB Team. Startujący na dystansie Speed mieli do pokonania 31 kilometrów z 770-metrowym przewyższeniem, a ci z dystansu Mega - dwukrotnie dłuższą odległość. Pogoda bardzo wietrzna, ale za to słonecznie co pozwalało na prawdziwą rywalizację.

 

Jak zawsze Bardzo dobrze zaprezentował się Adam z SelaBike Kartuzy, stając na 1 miejsce w swojej kategorii, Piotr z Wysepka Team nie miał sobie równych na dystansie MEGA i po raz drógi zdobywa najwyższe podium. Robert wraz z Mackiem wystartowali w paradzie rodzinnej na dystansie 15 km. Ja po raz Kolejny wystartowałam na dystansie Mega, tym razem poza podium, ale z przygodami. Trasa znaczenie lepiej przygotowana niż w Luzinie, ale bardzo smutno gdy nikt nie wita cie na mecie i odjeżdżasz do domu bez medalu.

 

NL

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy