• :
  • :

Wiadomości

Wczoraj odbyła się rywalizacja w ramach drugiego etapu wiosennej edycji Garmin MTB Series w Kolbudach! Trasa szybka dość łatwa więc i zmiany na podium.Start i meta zlokalizowane były w okolicach Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach przy ulicy Wybickiego 33. Na trasie były albo single albo szutry czy tez leśne drogi.

Na czwartym kilometrze był fajny singiel, z którego rozpościera się piękny widok na płynącą w dole rzekę Radunię. Dla mnie to dość trudny singiel, ale nie technicznie tylko głowa jeszcze nie chce odpuścić. Po nim był jeden z nielicznych trudny technicznie zjazd w kierunku rzeki, gdzie singiel wiódł bezpośrednio przy Raduni. To dla mnie najtrudniejsze kilometry, które nie pozwoliły by stres mnie opuścił. Po tych singlach był jeden wymagający podjazd i na tym trudniejsza część trasy dobiegła końca. W okolicach dziesiątego kilometra był bardzo atrakcyjny fragment prowadzący wzdłuż Jeziora Otomińskiego, po którym był dość trudny technicznie podjazd. Trasa cały czas prowadził na terenach leśnych, w okolicach 17 km był bardzo przyjemny singiel biegnący wzdłuż terenów podmokłych zaraz po nim przejeżdżaliśmy obok Rezerwatu Bursztynowa Góra. Do mety to już tylko z górki. Po trudnej techniczne trasie w Gdańsku, Kolbudy wydawały by się bardzo łatwe i szybkie, ale nie dla wszystkich trasa była łaskawa. Nie każdy ubi tak dużo płaskich odcinków.

 

Jak zawsze na mecie z świetnym czasem zameldował się Adam Deyk z Sela Bike Kaszuby oraz Daniel Kramp z MTB Start Kartuzy. Gratuluje naszym rowerowym znajomym świetnych osiągnięć i czasów: Justynka gratulacje jesteś mocarzem. Zbyszku ostatni raz tak mnie zostawiłeś ! Michał Bogdziewicz, który prowadzi w klasyfikacji generalnej ustąpił dziś miejsca młodszym kolegom, Brawo Piotr Polus Wysepka Team. Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników! Teraz nabierajcie sił, czekamy na finał w Sopocie, który już 28 kwietnia http://mtbseries.pl/wyniki-garmin-mtb-series-kolbudy-2019-2/

 

Dziekujemy organizatorom, impreza zawsze na najwyższym poziomie!

NL

 

Powrót do aktualności


Partnerzy