• :
  • :

Wiadomości

Co powiecie na sportowa majówkę z najlepszymi ekipami w Kartuzach. Nasza majówka to cztery dni aktywności i integracji, natury i wytchnienia oraz mocnego treningu z MTB Start Kaszuby i Sela Bike Kartuzy.

 

 

Pokonaliśmy łącznie 200 kilometrów oraz zobaczyliśmy zapierające dech w piersiach krajobraz z Kaszub. Była zabawa, integracja i mocny trening. Pierwszy dzień maja to trening szosowy w bardzo mocnej ekipie. Trasa ok 75 kilometrów , która przebiega przez trasę wyścigu szosowego Cyklo Strzepcz.

 

Trzeci dzień maja to MTB na Wieżycę. Chłopaki z MTB Start i Sela Bike przegonili nas po naszych pięknych kaszubskich lasach, nie dając chwili wytchnienia. Dużo zabawy i mocnej jazdy w naprawdę dobrym towarzystwie. Sobota, czwarty dzień maja - to Fun MTB Kids więc wydawało by się, że odpoczynek. Robert trenował z najmłodszymi podjazdy i zjazdy oraz technikę jazdy w terenie. Natomiast w niedzielę, ostatniego dnia majówki udałam się na trening szosowy z MTB Start Kaszuby. 60 mocnych kilometrów w najtrudniejszych odcinkach Kaszub. Piękne i wymagające odcinki dały popalić, ale udało mi się przetrwać cały trening w olbrzymim męskim peletonie. Aby dopełnić mocny udany trening pojechałam odprowadzić kolegę i rozjechać zmęczone nogi.

 

Dziękuję za dobrze przepracowany Weekend kolegom kolarzom, za motywacje i dobrą zabawę!

 

NL

 

Powrót do aktualności


Partnerzy