• :
  • :

Wiadomości

 

To jedna z trudniejszych tego typu imprez w regionie, bo trasa rowerowa pokonywana jest na rowerach górskich i obfituje w przewyższenia, a etap biegowy wieńczy wspinaczka po kilkuset schodach. To jednak dodaje zawodom uroku, jaki doceniają uczestnicy i kibice. 

 

Zawody duathlonowe rozgrywane były w pięciu grupach wiekowych dla dzieci, począwszy od startu fun race dla najmłodszych, a także w kategorii open dla dorosłych na dystansie 2,5 km + 20km +5km. W tym roku wystartowała mocna reprezentacja z naszej Grupy Rowerowe Kaszuby, zarówno w kategoriach dziecięcych jak i w open dla dorosłych. Bawiliśmy się całymi rodzinami, odkryliśmy nowe telnety takie jak Mirka a nasi najmłodsi zawodnicy pokazali na co ich stać oraz prawdziwego ducha walki. Sylwia i mama jak zawsze mocno nas wspierały na każdym kroku, takiego dopingu nikt nie ma. Bo siła jest w grupie.

 

Dziękuję wszystkim za wspaniale spędzną niedzielę w atmosferze ducha walki i dobrej zabawy. Kolejne zawody już w lipcu więc należy się dobrze do nich przygotować :)wyniki :

Mateusz 3 miejsce w kat - debiut

Maciej 4 miejsce w kat

Patryk 6 miejsce w kat - debiut

Marta 2miejsce w kat – debiut

Oskar 8 miejsce w kat – debiut

Gratulujemy była prawdziwa walka !Mirka 5 miejsce open – debiut

Kamila 4 miejsce open – debiut

Ania 3 miejsce open kobiet

Natalia 2 Miejsce open kobiet

Tomasz 6 miejsce open – debiut

Grzegorz 7 miejsce open

Wiesław 10 miejsce open ( asekurował córkę podczas debiutu )

 

NL 

Powrót do aktualności


Partnerzy