• :
  • :

Wiadomości

Już po raz czwarty jedna z tras Wielkiego Przejazdu Rowerowego wiedzie z samych Kartuz na Sopockie Błonia. Ze stolicy Kaszub wyruszyło blisko 150 miłośników jednośladów, łącznie granice powiatu kartuskiego opuści około 320 rowerzystów.

 

Powiat kartuski już po raz czwarty znalazł się na trasie WPR dzięki ciężkiej pracy całej grupy Rowerowe Kaszuby oraz wspaniałym uczestnikom przejazdu, którzy rozumieją ideę tego przedsięwzięcia.

 

Ze stolicy Kaszub na Sopockie Błonia wyjechało nas ok 150. Trasa wiodła przez Żukowo i Banino, gdzie do kartuskiej grupy dołączą kolejni rowerzyści. Łącznie granice naszego powiatu przekroczyło ponad 300 sympatyków jednośladów! Finał XXIII Pomorskiego Wielkiego Przejazdu Rowerowego tradycyjnie miał miejsce w Sopocie, gdzie na rowerzystów piknik i losowanie. Po wspólnym świętowaniu, wrodziliśmy na kołach w 1o osób do Kartuz. Piękna malowniczą trasą już dala od ruchu samochodowego.

 

Dziękuję wszystkim u czestnikom za wspólną i bezpieczną jazdę. Dziękuję , że byliście z nami i wspólnie z nami świętowaliście.

 

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy