• :
  • :

Wiadomości

Co to był za dzień, wspaniali ludzie, świetna praca w zespołach, wzajemna pomoc i to co najważniejsze tu nie chodziło o nas. Jazda rowerem w tak trudnych warunkach pogodowych a mino to dotarliśmy.

 

Chciała bym zacząć od podziękować za to co zorganizawoała Ania z Babskie Kręcenie. Wszyscy jesteście wielcy i ogromny szacunek dla was za tak wspaniały trip. Jestem pod wrażeniem tego co sie wydarzyło. Wysoka temperatura i te 350 kilometrow do pokonania w jeen dzień.Mieliśmy najlepszą obstawe techniczą i woziankę z pięjnym uśmiechem. Asia, Adam- dziękuje Wam za wszystko, za całe dobro.

 

Trasa super, za co dziękuje organizatorom, dobrze rozplanowane przerwy. Było kilka kryzysow na trasie, wszyscy jechali rozsądnie, co nie oznacza, że zamulaliśmy. Każyd z nas mogł liczyć na dobre słowo i przysowiowego kopa. Mój kryzys dopadł mnie na ostatnich 90 kilometrach, ale juz wspołtowarzysze nie pozwolili mi odpuścić. Czuję satysfakcję, że sie udalo, że byłam potrzebna, że sie nie poddalam. Dziękuję Hospicjum w Kwidzynie za wspaniały poczęstunek. spełnienie marzeń. Dużo pozytywnych emocji i nowych znajomości przywiozłam. Dziękuję za tak wspaniały dzień!!

 

Z Naszej grupy byłam jedyną osobą, tak naprawdę  trochę było to szalone posunięcie, nie znająć prawie nikogo rzuciłam się na głęboką wodę, i nie żałuję, chcę jeszcze.

 

15 czerwca 2019 to był piękny i niezapomniany dzień 360 kilometrow pokonanych!
NL
Powrót do aktualności


Partnerzy