• :
  • :

Wiadomości

Blisko 110 uczestników, dwa dystanse, malownicze zakątki w Sercu Kaszub oraz pikniki z regionalnymi przysmakami - tak w wielkim skrócie można opisać IV Rodzinny Rajd Rowerowy, który w sobotnie przedpołudnie wystartował z Półwyspu Lipa na terenie gminy Karsin.

 

 

Na każdej trasie odbywał się jeden postój z poczęstunkiem. Na trasie MINI rowerzystów ugościł Ośrodek Wypoczynkowy “LARGO”, a na trasie MAXI Ośrodek Wypoczynkowy “eFKa Wiele”. Uczestnicy mogli spokojnie wypocząć i zregenerować siły przy posiłku. Na mecie czekalła  pyszna ciepł zupa przygotowan przez Kompleks Wypoczynkowy “Półwysep Lipa“.

Zakończenie Rajdu odbyło się na scenie z udziałem Andrzeja Knittera- właściciela “Półwyspu Lipa”. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom.  IV Rodzinnym Rajdzie Rowerowym brało udział blisko 110 uczestników, z czego w dużej mierze były to rodziny z dziećmi. Uhonorowano nagrodami najstarszego, najmłodszego uczestnika, oraz najliczniejszą “rajdową” rodzinę. Najstarszy uczestnik miał 67 lat, najmłodsza uczestniczka zaś zaledwie 2 lata.

 Wiecej zdjeć tu:http://www.rmstudio.com.pl/iv-rodzinny-rajd-rowerowy/?fbclid=IwAR10raJGSCnSDv-0NXWuZ74sSo1n2IYTR-M8xdePzDRmEoF8lSZQoKOF3cc

 

Dziękujemy wszystkim za zaufnie i wspólną zabawę do zobaczenia za rok !

 

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy