• :
  • :

Wiadomości

Ciekawie poprowadzona trasa w pięknych okolicach jeziora Brodno Wielkie przyciągnęła na start ponad 300 zawodników. Trasa tegorocznej edycji została przedłużona przez jej twórców i lokalnych zawodników: Daniela Krampa i braci Michała i Łukasza Różańskich. Dodatkowo dodano do niej nowe podjazdy i zjazdy, co uatrakcyjni przejazd po kaszubskich bezdrożach.Trasa była urozmaicona, pierwsza połowa dość płaska i szybka, poprowadzona przez kaszubskie szutry, druga zaś bardziej techniczna i górzysta.
Najszybszym kolarzem z Grupy Rowerowe Kaszuby okazał się Grzegorz Laskowski, który także otrzymał zaszczytne 2 miejsce w kategorii Fit Challenge.

 

 

 

Tego dni temperatura pokazywała nawet 35 stopnico nie ułatwiało wykręcenia dobrego czasu. Tym bardziej gratulujemy wyników i bezpiecznego dotarcia do mety:

 

Grzegorz Laskowski II Miejsce w kat Fit Chllnge

 

Robert Lewandowski pilot :)

 

Ania Jażdżewska 8 w kat K 3

 

Natalia Lewandowska 4 w kat K 3

 

Gratulujemy drużynie MTB Start Kaszuby za swietne wyniki w ktegorii dużynowej i indywidulnie czasy oraz Admowi Deyk za rozbicie banku, I miejsce Open na dystansie Mini. Na  dystansie Mega jak zawsze bezkonkurecyjny Piot Polus wysepka Team !

 

NL

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy