• :
  • :

Wiadomości

 

Na Złotej Górze rozpoczęliśmy II sezon morsowania 2019/2020. W samo południe zanurzyliśmy się w toni Brodna Wielkiego. Rozpoczęliśmy jak zawsze od wspólnej gimnastyki a skończyliśmy na wspólnym ognisku. w CSWiPR.

 

 

Wraz z początkiem listopada Grupa Rowerowe Kaszuby otworzyła nowy sezon morsowania na Złotej Górze.. Byli zarówno zahartowani miłośnicy, jak i osoby, próbujące swych sił po raz pierwszy. Inauguracja sezonu rozpoczęła się w samo południe wspólna gimnastyka po której wszyscy ruszyli do wody. Choć woda tego dnia była nawet troszeczkę za ciepła, temperatura stanowiła dobre wprowadzenie, zwłaszcza dla młodszych morsów. Po wszystkim zasiedliśmy przy wspólnym ognisku na kiełbski i pogawędki.

Będziemy spotykać się co niedzielę, zawsze o godz. 12 przy Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze. Uczestnictwo w zimnych kąpielach jest bezpłatne, należy jedynie odpowiednio się przygotować i stosować do zaleceń prowadzącego spotkanie. Przypominamy, że morsowanie ma wiele zalet: poprawia wydolność układu sercowo-naczyniowego, hartuje organizm, zmniejsza cellulit czy po prostu poprawia samopoczucie.

 

Do zobaczenia w niedzielę w samo południe!!

 

NL

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy