• :
  • :

Wiadomości

2019/11/09 18:02:32

Kolejne sobotnie Gravelondo już za nami. Pogoda, frekwencja jak zawsze dopisały. Przypominam, że to już druga edycja kultowej ustawki w której mam przyjemność uczestniczyć. Dziś trochę spokojniej łatwiej taki coffee ride.

 

Dziś dużo nowych twarzy, nowych śmiałków, którzy wraz z nami chcieli wyruszyć w epicka przygodę Gravelową. Choć dzisiaj trasa nieco krótsza, bo tylko 45 kilometrów, bardzo szybka, bez technicznych elementów omijająca też najwyższe wzniesienia, to jak zawsze jechało się wyśmienicie bo w najlepszym towarzystwie bo i w damskim, co cieszy mnie niezmiernie. To już czwarty tydzień wspólnego kręcenia. Na drogach coraz więcej błota co daje nam nadzieję na prawdziwe gravelowanie.

 

Sam Ojciec Gravel wyjechał zdobyć nowe puchary, czego mu życzymy i trzymamy kciuki za dobrą zabawę i bezpieczne ściganie na MP .

 

Dziś odwiedził nas dziennikarz z magazynu Tur oraz Magazynu Bike , który tak bardzo lubię czytać. Wspólnie z nami wybrał się na Gravelową ustawkę by posmakować wspólnej jazdy po kaszubskich terenach.

 

do zobaczenia jutro na Cyklo FGravel Krokowa

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy