• :
  • :

Wiadomości

Po raz kolejny w samo południe zanurzyliśmy się w toni Brodna Wielkiego. Rozpoczęliśmy jak zawsze od wspólnej gimnastyki a skończyliśmy na wspólnym ognisku. w CSWiPR.

 

11 listopada to ważny dzień dla Każdego Polak a więc i dla morsów z Rowerowych Kaszub i nie tylko. Dziś świętowali zarówno zahartowani miłośnicy, jak i osoby, próbujące swych sił po raz pierwszy. Narodowe Morsowanie rozpoczęła się w samo południe wspólna gimnastyka, którą przeprowadziła Ania po której wszyscy ruszyli do wody. Choć woda tego dnia była nawet troszeczkę za ciepła, temperatura stanowiła dobre wprowadzenie, zwłaszcza dla młodszych morsów. Po wszystkim zasiedliśmy przy wspólnym ognisku na kiełbaski i pogawędki.

 

Będziemy spotykać się co niedzielę, zawsze o godz. 12 przy Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze. Uczestnictwo w zimnych kąpielach jest bezpłatne, należy jedynie odpowiednio się przygotować i stosować do zaleceń prowadzącego spotkanie. Przypominamy, że morsowanie ma wiele zalet: poprawia wydolność układu sercowo-naczyniowego, hartuje organizm, zmniejsza cellulit czy po prostu poprawia samopoczucie.

 

Do zobaczenia za tydzień w niedzielę w samo południe!!

 

NL

 

Powrót do aktualności


Partnerzy