• :
  • :

Wiadomości

2019/11/24 17:40:05

Sobota dla wszystkich „gravelomaniaków” to najważniejszy dzień tygodnia. Spotykamy się w w Gdańsku Osowa gdzie gości nas kawą i ciastkami Michał z www.DropBikes.pl by wspolnie odbyć wyjątkowy trening w pięknej kaszubskiej scenerii. Pierwszyraz zawitał na gravelowaniuze mną Tomek z Rowerowych Kaszub.

 

Po tygodniowej nieobecności na treningu gravelowym pojawiam się a tu tyle nowych twarzy. Zawsze cieszy nas wszystkich jak zawitają nowe osoby, które wraz z nami chcą potrenować. Prowadzę wraz z Darkiem z www.velomania.pl grupę mały gaz, tak zwaną rekreacyjną, co nie oznacza, że nie pracujemy, że się obijamy. Nie nic mylnego, my po prostu jeździmy z tymi co dopiero zaczynają, czy też właśnie odpoczywają a może właśnie lubią jeździć tempem konwersacyjnym. Przy trasach o długości 60 kilometrach i tak zróżnicowanym terenie, naprawdę jest co robić. Pojawiły się już pierwsze zmarzliny, błota i upadki. W takim treningu pracujemy nad techniką oraz wytrzymałością.

 

Sobotnie spotkanie jak zawsze odbyło się w trzech grupach, trzecia jak najliczniejsza , tym razem bardzo rozciągnięta. Wiem, że nie każdy lubi jeździć trochę wolniej, ale ja nikogo nie zostawiam. Na tym właśnie polega trening w grupie. Jak to mówi Ojciec Gravel www.Bogdziewicz.com „uprzejmie prosi się słuchać osób prowadzących :) „

 

do zobaczenia za tydzień NL

Powrót do aktualności


Partnerzy