• :
  • :

Wiadomości

Grupa MTB Start Kartuzy zorganizowała dla wszystkich miłośników kolarstwa na zakończenie sezonu szosowego spokojny przejazd. Trening poprowadzili utytułowani kolarze z Kartuz i nie tylko.Dziś każdy mogł trenować z gwiazdami kolarstwa.


Paweł Brylowski, Szymon Sajnok oraz Paweł Polijański w niedzielę tuż po godzinie 10 poprowadzili spotkanie rowerowe dla wszystkich tych którzy kochają rowery. Pojawili się specjalnie na zaproszenie grupy rowerowej MTB Start by wspólnie zakończyć sezon kolarstwa szosowego na Kaszubach.

 

Mówią, że pogoda jest zawsze, są tylko nieodpowiednio ubrani kolarze. Więc pomimo dość niskiej temperatury i silnego wiatru, licznie ruszyliśmy w tempie wycieczkowym z pogaduszkami i w fajnej atmosferze na ostatnie w tym sezonie szosowe kręcenie. Myślę, że frekwencja dopisała i spotkanie przypominało to z zeszłego roku. Dla niektórych była to jedyna i pierwsza okazja spotkania się z czołowymi zawodnikami kolarstwa. Piędzisięcio kilometrowa trasa przygotowana dla każdego, w tempie konwersacyjnym. Tak należy podsumować wspólny rowerowy wyjazd z najsłynniejszymi kolażami.  Początek i koniec eventu był bezpośrednio pod www.Burgerownia.co .

 

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy