• :
  • :

Wiadomości

2019/12/01 14:55:52

Z początkiem października sobota staje się najbardziej wyczekiwanym dniem tygodnia przez rowerzystów. Dzień pełen wyzwań i dobrej zabawy. To właśnie tego dnia spotykamy się w Barniewicach przy serwisie www.DropBikes.pl .

 

To już siódmy tydzień gwavelowania. Spotkanie w tak zacnym gronie to czysta przyjemność. Trasa dobrze znana tym z co jeździli przed rokiem. Przepiękna ale niełatwa, duże przewyższenia, bardzo wymagająca technicznie i jedna z dłuższych tras, które przygotowuje dla nas www.Bogdziewicz.com . Cały trud trasy rekompensują widoki .

 

Po krótkiej odprawie, przeprowadzonej przez Ojca Gravela, dla wszystkich grup ruszyliśmy zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Nasza grupa, zawsze najliczniejsza , Mały Gaz rusza punktualnie o 9.35. To było jak dotąd najlepsze Gravelondo po względem dyscypliny i płynnej jazdy. Trasa pomimo dużego zróżnicowania terenu nie podzieliła nam grupy i udało nam się prawie wszystkim dotrzeć do mety. Klika osób się spóźniło i gonili nas przez 15 km , ale udało się i całą grupą dotarliśmy do punktu zbiorki. Pogoda była idealna, pomimo wcześniej zapowiadanego śniegu, było przepiękne słonce, które była wraz z nami do końca treningu.Cała trasa to 64 kilometry, ale dzięki wspaniałej pogodzie wielu z nas dokręciło do 100.

 

Dziękuję wszystkim za wspólny trening. Tak zgranej grupy jeszcze nie było. Dzięki do zobaczenia za tydzień.

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy