• :
  • :

Wiadomości

Wyjątkowo bo w sobotę i w Kiełpinie, nad Jeziorem Kiełpińskim Dużym, odbyło się nocne morsowanie z Rowerowymi Kaszubami U Rychertów . Tak wspólnie zakończyliśmy rok tanecznym krokiem i lodowatą kąpielą.

 

Dzięki uprzejmości Roberta M. i jego rodziny mogliśmy spędzić wspaniały wieczór przedsylwestrowy w Kiełpinie w Agroturystce U Rychertów, gdzie muzyka i śpiewy rozbrzmiewały do późnych godzin nocnych. Standardowo morsowanie poprzedziła rozgrzewka na terenie Agroturystyki u Rychertów, skąd wszyscy prowadzeni pochodniami i samochodami, przebiegliśmy nad pobliskie jezioro. Trasa była znacznie dłuższa, ale w tak zacnym gronie czas mija szybko. Do wody zaś wchodzili zarówno stali bywalcy jak i osoby próbujące swych sił po raz pierwszy. Z racji, iż była to zabawa przedsylwestrowa część morsów pojawiła się także w karnawałowych strojach i maskach.

 

Po powrocie do Agroturystyki U Rychertów zasiedliśmy przy stołach, ogrzewani paleniskiem i ugoszczeni diabelską zupą przygotowaną przez Roberta M. Jak zawsze każdy przyniósł coś na wspólny stół byśmy razem mogli spędzić wieczór w tak klimatycznym miejscu. Mam nadzieję, że nie po raz ostatni.

 

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i obecność a gospodarzą za wspaniałe przyjęcie i możliwość skorzystania z obiektu. To wspaniałe miejsce , klimatyczne i na pewno to spotkanie pozostanie na długo w naszej pamięci.

A tu piszą o Nas ;-) :

https://kartuzy.naszemiasto.pl/milosnicy-morsowania-spotkali-sie-na-wieczornej-zabawie-u/ar/c2-7486023?fbclid=IwAR3i_KiDJJqhochHkpzH4y6oX8E0W9Xh15Fdbu91PSQ_I5YFSb9V_S7efrk

 

NL

 

Powrót do aktualności


Partnerzy