• :
  • :

Wiadomości

W sobotę Gravelondo? Jedziemy ?No jasne, na pewno nie będzie tak źle i ulewa przejdzie bokiem :) No przeszło bokiem, ale my też tam byliśmy !

 

Tak po krotce, było jak zawsze super, dobry humor do samego końca nas nie opuszczał, trochę skróciliśmy trasę, gdyż spoglądając na to co leciało z nieba nie byliśmy pewni czy odnajdziemy drogę powrotną. A tak na serio, to szacunek dla wszystkich, którzy tego dnia wyszli na rower. Wiecie jak to jest, nie ma złej pogody , są tylko źle ubrani rowerzyści.

 

Trasa podobna jak w zeszłym tygodniu, czyli do Kartuz pod górę i na powrocie też pod górę no i do tego pod wiatr. Bo przecież my nie lubimy iść na łatwiznę . Wybraliśmy opcje skrócenia trasy gdyż naprawdę warunki atmosferyczne były nieciekawe. Ale to dopiero był początek, Na ostaniach 10 kilometrach, kolega złapał gumę, humory wciąż dopisywały ale pogoda bardzo się zmieniała. To co stało się gdy już ruszyliśmy, zaskoczyło nawet najtwardszych. Nie dziwie się , że nie wszyscy dotarli do mety. Silny wiatr, grad, wyładowania atmosferyczne, deszcz i śnieg z deszczem czyli totalny armagedon.

 

Ale przetrwaliśmy dotarliśmy do www.DropBikes.pl tam na nas czekał jak zawsze uśmiechnięty i gościny Michał. To był naprawdę dobry sprawdzian siły naszych charakterów. Dzięki chłopaki, że mnie nigdzie nie zostawiliście. Do zobaczenia za tydzień.

 

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy