• :
  • :

Wiadomości

 

Tak cudowna niedziela to idealny dzień na trening rowerowy w tlenie zakończony zimną kąpielą. Wspólne spędzenie niedzieli na świeżym powietrzu polecamy każemy. Nareszcie zima zawitała na Kaszuby.

 

 

W niedzielne przedpołudnie wybraliśmy się na delikatny trening w tlenie, który część z nas zakończyła w Brodnicy Górnej, natomiast reszta wróciła na kołach do Kartuz. Trudne warunki na trasie nie odstszyły nas i udało nam się zdobyć Wieżycę zimą. Co prawda może co dla niektórych nie jest to wyczyn, ale my się świetnie razem bawimy i trenujemy. Odwiedził nas rowerzysta z Gdyni, by spełnić swoje marzenie i wjechać na szczyt Wierzycy w warunkach zimowych. Bardzo nas cieszy , że wspólnie mogliśmy tego dokonać , dziękujemy za odwiedziny, zapraszamy częściej.

 

Drogi oblodzone, ale bez szarżowania udało nam się bezpiecznie dotrzeć na Złotą Górę. Tam czekały na nas już morsy , by wspólnie przeprowadzić rozgrzewkę i zanurzyć się w Brodnie Wielkim. Tak wspaniała zimowa pogoda przyciągnęła nowych adeptów morsowania, co nas bardzo cieszy i zapraszamy za tydzień punktualnie o 12.

 

Jeżeli nie lubisz morsować, albo może się wahasz, wpadnij do nas i wraz z nami poćwicz na świeżym powietrzu, możesz z bliska popatrzeć na pozytywnie zakręconych ludzi kąpiących się w lodowatej wodzie, zapytać jak zacząć morsować, albo po prostu pobyć z nami.

 

Kolejne morsowanie już za tydzień tj. 12 grudnia wyjatkowo o godzinie 11 na Złotej Górze.

 

NL

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy