• :
  • :

Wiadomości

Każde Gravlondo jest inne, nawet jeżeli ślad trasy się powtarza, to na pewno nie będzie to ta sama trasa. Taka sobota w styczniu to w Polsce marzenie a już na pewno na Kaszubach. A jednak wiosna zawitała w środku zimy.

 

Ojciec Gravel na MP przełajowych i zarządził, że piłujemy trasę sprzed tygodnia. Trasa rewelacyjna, nie łatwa , ale za to bardzo malowniczy i świetna by podszkolić swoje umiejętności techniczne. Tym razem zaplanowaliśmy zer skotów, choć ja zapowiedziałam, że jak jest Darek z Velomania.pl to ja się zerwę gdzieś na 40 kilometrze.

 

Pogoda była, którą dostaliśmy od losu w środku zimy zaskoczyła wszystkich, nawet synoptyków. Miały być 4 stopnie  a było chyba z 10. Praktycznie zero wiatru i piękne słonce. W takich warunkach nogi same rwą się do jazy, ale spokojnie nie szaleliśmy. Bardzo zwarta grupa i nowe twarze więc luźno bez szaleństw. Błoto było, piękne błoto, co niektórzy nawet postanowili w nim przeleżeć, ale nie za długo bo trzeba było jechać dalej. Co tu będę dużo pisać, pogody sprzed tygodnia to najstarsi rowerzyści nie pamiętają, więc taka pogoda jak dziś to skarb i trzeba było brać pełnymi garściami co daje dzień. W Borowie się pożegnałam z grupą i popędziłam do domu . Myjąc rower tak sobie pomyślałam, że przez całą zimę buduję to formę na wiosnę. Jeżdżę na Grvelondo, czy wiecie jak po takim treningu wygląda mój rower? Moj kochany mąż wie, to on dba o niego i o wszystkie inne, nie tylko ziemienia klocki po każdym treningu, ale reanimuje cały osprzęt. Nie każdy ma tak dobrze jak ja , że wraca do domu po ciężkim treningu, płucze rower z głupszego błota i odstawia do garażu. Za tydzień w sobotę wyciąga sprzęt w 100% sprawny i wciąż wyglądający jak nowy. Ja mam to szczęście prywatny mechanik z długoletnim doświadczenia, tylko dla mnie. Tak to można trenować. Dziękuję kochanie za to, że dbasz o to bym dobrze i bezpiecznie się bawiła.

 

Aby mieć formę , trzeba trenować, ale trzeba mieć na czym. Dobry fachowiec to podstawa więc ja powiem tak , ze mój mechanik jest najlepszy i naprawdę działa cuda. Znajdziecie go na Wysepce w Oliwie ! Dziękuję za wspólną jazdę i do zobaczenia za tydzień!

NL


 

Powrót do aktualności


Partnerzy