• :
  • :

Wiadomości

Wiem myślicie, że to wariactwo, ale my tak właśnie spędzamy wolny czas – na rowerze. Tak organizujemy sobie czas by weekendu wycisnąć jak najwięcej czasu na rower. Czasami się nie chce , ale gdy już ruszamy na swoich dwóch kółkach, to nagle wszystko się zmienia.

 

W sobotę rana ze względu na kiepskie samopoczucie już chciałam odwołać trening i zostawić Darka samego. Ale się pozbierałem i jakoś dokulałam do Osowej do DropBikes. Tam jak zawsze czekał na nas Uśmiechnięty Michał z kawą i herbatą. Krótkie pogaduchy i ruszyliśmy. Trasa ta sama co w ubiegłym tygodniu. Czyli krótka ale niełatwa. Sporo przewyższeń i silny wiatr nie ułatwiał nam treningu. Grupa dziś bardzo podzielona jeżeli chodzi o poziom wytrenowania, ale dotrwaliśmy wszyscy do samego końca. Na szczęście prognozy pogody ponownie okazały się nietrafione i deszczu nie było, tylko silny wiatr.

 

Po powrocie do Drop.Bikes okazało się , że moje nogi chcą jechać dalej, a więc wybrałam się do Oliwy do Sklepu rowerowego Wysepka, gdzie dziś w eliminacjach wyścigu na trenażerach brała udział Agata Sobota, więc warto pokibicować najszybszym i bardzo fajnym kobietą. Do domu wróciłam już PKM po 70 kilometrach gravelowania.

 

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy