• :
  • :

Wiadomości

2020/05/25 14:27:39

Czas pandemii w naszym kraju dla wszystkich jest bardzo ciężki. Brak możliwości spotkani i wspólnych treningów czy integracji rowerowych był bardzo ciężkim okresem. Treningi online, czy jazda w samotności lub w rodzinnym gronie. Tak wyglądały ponad dwa miesiące naszego życia.

 

Ten rok nie jest nawet podobny do poprzednich, Ten ciężki czas przetrwaliśmy przez wspólne treningi online. Już na szczęście jest możliwość trenowanie w 6 osobowych grupach plus trener.Cieszy nas to ogromnie, gdyż bardzo tęskniliśmy za wspólnymi spotkaniami na rowerze.

 

Każdy z nas miał swój cel startowy na ten rok, wszystko uległo niestety zmianie, co nie oznacza, że odpuściliśmy. Jeździliśmy rekreacyjnie, trenowaliśmy w domach a teraz już przygotowujemy się wspólnie. Do startów, które może się odbędą.

 

Bawimy się także rowerem, wspieramy najmłodszych i nasze rodziny, by wspólnie z nami spędzali czas na rowerze. Rower to jeden z najbezpieczniejszych sportów w czasie pandemii, to także świetny trening dla ciała, nie ważne w jakim tempie ważne, ze jedziesz.

 

Już od wtorku 26 maja wznawiamy, rowerem po pracy oraz weekendowe spotkania, które są dedykowane różnym grupą zaawansowania. Zapraszamy dołączcie do nas. To dobry czas na rower.

 

Zdjęcia  z kilku majowych wypraw i treningow, juz po zniesienu restrykcji. Zobaczcie jak wspólnie radzimy sobie w ten trudny czas.

NL

 

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy