• :
  • :

Wiadomości

Trochę się zbierałam by napisać o mojej porażce czy nowym doświadczeniu. Lotto Mtb Energy to naprawdę dobra impreza i wrócę tam za rok, ale to nie był mój czas.

 

Pierwsze zawody w sezonie i do tego wypadły tak niespodziewanie – etapówka na Kaszubach. Impreza naprawdę fajna, przygotowana na dobrym poziomie, pierwszy dzień nie wypadł najlepiej ale kolejne były już naprawdę dobrze przygotowane.

 

Pogoda wręcz idealna, nie ma co narzekać ciepło no ale zawsze mogło padać. Technicznie byłam przygotowana, ale chyba głowa jechać nie chciała. Pierwszy dzień porażka, nogi jechały głowa stała, stres zjadł cały wyścig. Kolejny zień , super trasa, bardzo szybka, niestety upadek na 6 spowodował, że wypadłam z grupy i resztę trasy przejechałam samotnie. Kontuzja dłoni wykluczyła mnie z kolejnych startów. Czy było warto , na pewno tak, już wiem, że chcę tam wrócić.

 

W niedzielę przyjechaliśmy większą grupą pokibicować startującym a w szczególności Mateuszowi z MTB Start , który ukończył etapówkę z II miejscem w Kat. Gratulujemy !!! Oczywiście do samego końca kibicowałam wszystkim kobietą. Nie był to dla nas łatwy wyścig.

 

 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, za rok się poprawię. Do zobaczenia i powodzenia w kolejnych startach.

 

NL

Powrót do aktualności


Partnerzy