• :
  • :

Wiadomości

W sobotnie przedpołudnie zainaugurowaliśmy rodzime rajdy rowerowe dla każdego. Nie trzeba być super rowerzystą by udać się z nami na wyprawę, wystarczy, rower, kask i odrobinę chęci.

 

Punktualnie o dziesiątej wyruszyliśmy z kartuskiego rynku w stronę Grzybna. Dzięki temu, że w gminie Kartuzy jest to więcej ścieżek rowerowych, możemy bezpiecznie poruszać się z najmłodszymi naszymi rowerzystami. Nad jeziorem Białym, krótki postój na kąpiel i co do przegryzienia.

 

Dalsza część trasy trochę trudniejsza i więcej górek, ale myśl o pysznych lodach w Łapalicach dodawała otuchy naszym miłośnikom rowerownia. Łącznie trasa wyniosłą 25 kulometrów, które wiodły głównie szutrami ale i ścieżkami rowerowymi. Tempo dostosowane do każdego uczestnika.

 

Najważniejsza sprawą podczas wypraw rowerowych jest bezpieczeństwo do którego bardzo przywiązujemy uwagę. Uczymy jazdy w grupie, sygnałów wydawanych w czasie jazdy, każdy z uczestników musi dostosować się do uwag prowadzącego. Chcemy by nasze rajdy były przyjemne ale i bezpieczne.

 

Już w poniedziałek zapraszamy pełnoletnie kobietki na Babskie Poniedziałki ( spotkanie skierowane tylko do kobiet). We wtorki i czwartki zapraszamy na treningi MTB dla średniozaawansowanych. Wszystkie informacje dostępne na naszej stronie www oraz na fp.

 

Do zobaczenia
NL

Powrót do aktualności


Partnerzy