• :
  • :

Wiadomości

Pierwsze drużynowe zawody w tym roku MTB Pomerania w Szemudzie. Rowerowe Kaszuby wystawiły mocną ekipę , która miała za zadanie świetnie się bawić i cało dotrzeć na metę. Oczywiście wyniki też ważne, ale my i tak zawsze jesteśmy z nich dumni.

 

W niedzielne popołudniu nasza męska część grupy wystartowała w swoich pierwszych zawodach w tym sezonie. Wiedziałam, że są w formie, ale naprawdę miło było popatrzeć na ich dobre przygotowanie do sezonu. Zbyszek, Tomek, Grzegorz, Robert, Dominik dzielnie walczyli na bardzo szybkiej trasie, która okazała się naprawdę łaskawa. Pierwszy start za nimi. Dobra robota panowie.

Wraz z Maćkiem kibicowaliśmy wszystkim na trasie, ale oczywiście w szczególności Rowerowym Kaszubom i Adamowi , który wywalczył sobie II pozycję open na dystansie Spid, ze stratą 1 sekundy do zwycięzcy.

 

Ja jeszcze odpuszczam ściganie na mtb, ale rowerem szosowym dojechałam na miejsce wyścigu robiąc po drodze trening. Wiem , że wyścig to walka, ale także zabawa i ważna jest pomoc wzajemna na trasie i zasady feplay. To jedne z pierwszych zawodów na pomorzu, ostre ściganie od samego początku, kolejne wypadki, nie zapomnijmy by nie zostawiać osób z urazami samych , szczególnie w taką pogodę. Mały apel , pomagajmy sobie nawzajem.

 

 

Wszystkim gratuluję świetnego wyścigu, kontuzjowanym szybkiego powrotu do zdrowia a Adamowi gratulujemy, jest moc.

 

 

NL

 

Powrót do aktualności


Partnerzy