• :
  • :

Wiadomości

W sobotę odbył się rodzinny rajd rowerowy dla całych rodzin z atrakcjami. Wyprawę przygotował Grzegorz, który zabrał nas do malowniczych Ostrzyc do Papugarni w Kwaterach ,,u Markowskich".

 

Trasa nie była najłatwiejsza, kilka dość sporych wzniesień,miejscami wymagająca  technicznie, ale wszyscy poradzili sobie śpiewająco. Do Ostrzyc jechaliśmy całkowicie drogami szutrowymi i polnymi,  przejezdnymi nawet dla przyczepki rowerowej, powrót częściowo śnieżkami rowerowymi i szutrami, z dala od ruchu samochodowego.

 

W drodze do Państwa Markowski zatrzymaliśmy se na punkcie widokowym Jastrzębia Górą a potem wprost na plażę na krótką kąpiel. Po takim orzeźwieniu pojechaliśmy obejrzeć Papugi oraz posilić się przed drogą powrotną. Papugarnia w Kwaterach u Markowski to cudowne miejsce , mnóstwo zieleni , plac zabaw dla dzieci, restauracja ze smacznym jedzeniem - to miejsce godne polecenia. Dziękujemy właścicielom za możliwość obejrzenia zbioru papug i odpoczynku na świeżym powietrzu. Wspaniali właściciele to miejsce godne polecenia!

 

https://www.facebook.com/umarkowskich

http://kwaterymarkowscy.com/

 

Dziękujemy wszystkim za aktywny wypoczynek na rowerze.

Do zobaczenia !

 NL

Powrót do aktualności


Partnerzy