• :
  • :

Wiadomości

W minimą niedzielę odbyła się III edycja MH Automatyka MTB Pomerania Maraton Przywidz. W każdej edycji na zawodników czekają dwa główne dystanse: Speed, Mega. Kolejna niedziela fascynującego ścigania i kibicowania.

 


Najkrótsza z głównych tras "Speed" adresowana jest zarówno dla dorosłych jak i młodzieży (powyżej 11 lat), którzy zaczynają swoja przygodę z kolarstwem górskim, a także dla bardziej zaawansowanych kolarzy, którzy lubują się w krótkich około 30 kilometrowych, interwałowych trasach. Z kolei na najdłuższym dystansie Mega mogą ścigać się kolarze, którzy ukończyli co najmniej 18 lat, a trasa każdych zawodów wynosiła w okolicach 50 km i miała najwięcej podjazdów.

 

Ten rok to czas kibicowania kolegą z grupy Kibicowanie jest naprawdę fajne. W Przywidzu była idealna trasa dla kibiców. Krotka 15 kilometrowa trasa dawała mnóstwo emocji zawodnikom jak i kibicom. Trasa bardzo interwałowa i techniczna ale bardzo malownicza. Bardzo dobry strat Tomka , Roberta i Grzegorza. Adasiowi, któremu zawsze mocno kibicujemy tym razem przytrafił się feler, ale walczył do samego końca, niestety tak dużej straty nie udało się odrobić. Super start kolegów z MTB Start Kartuzy.  Najlepsze wyniki osiągneła Ada i Piotrek z WysepkaTeam na dystansie maxi, oboje zajeli najwyższe lokaty. Wszystkim gratulujemy naprawdę dobrych wyników.

Nie ważne który na mecie zawsze HERO :-)  https://heroshop.pl/pl/

 

Do zobaczenia już za 2 tygodnie.

 

NL

 

Powrót do aktualności


Partnerzy