• :
  • :

Wiadomości

Wszyscy kochający aktywny wypoczynek , a także chętni pomóc Piotrowi Ostoja-Lniskiemu, spotkali się w sobotę na Rynku, w ramach akcji „Kręcimy dla Piotra”, połączonego ze zbiórką pieniędzy.

 

W sobotę na chwilę opanowaliśmy kartuski Rynek. Wszystko w związku z akcją „Kręcimy dla Piotra” - rajdem , połączonym ze zbiórką  na leczenie Piotra Ostoja-Lniskiego, znanego trenera z Kartuz.

 

Przed wyruszeniem w drogę jeszcze zbieraliśmy datki do puszek. Można było też wylicytować oryginalną koszulkę Szymona Sajnoka - utytułowanego kolarza, wychowanka GKS Cartusii, a aktualnie startującego w barwach CCC Team, który w ubiegłym tygodniu osiągnął wysokie wyniki w trzech etapach Tour de Pologne. Koszulka została wylicytowana na kwotę 400 zł.

Bardzo chcielibyśmy podziękować za to, co się wydarzyło w ostatnim czasie. Za to zaangażowanie, za dobre słowo, za każdy telefon. Bardzo dziękujemy też za każdą wpłatę, która zasiliła nasz cel. Spotykaliśmy się ponieważ Piotr, który zresztą z nami był na rynku , zawsze aktywnie spędzał czas. Dzisiaj to my aktywnie spędzimy czas, pamiętając, jak ważna jest ta aktywność, ale też i to, że warto pomagać. Łączna kwota którą udało nam się zebrać to 4 tyś złotych

 

Do wyboru były dwie trasy – 15 km gdzie było 57 uczestników oraz 35 km w której wystartowało 46 uczestników. Krótsza, przeznaczona była przede wszystkim dla rodzin i dzieci, prowadziła lasami i ścieżkami rowerowymi, kluczowym punktem była wizyta na Tamowej Górze w Zaworach. Dłuższy dystans to z kolei jazda przez gminy Chmielno, Kartuzy oraz Somonino (w tym przerwa na Złotej Górze na kąpiel i posiłek), głównie szutrami oraz mało uczęszczanymi drogami asfaltowymi.

 

Pamiętajcie, że warto pomagać!

NL

Fot:https://kartuzy.info/artykul/okolo100-osob-pokrecilo/1036915

 

Pomagamy dalej !!!!!  LICYTUJEMY !!!

wiec: https://kartuzy.info/artykul/chcesz-zostac-nurkiem/1037827

 

Powrót do aktualności


Partnerzy