• :
  • :

Wiadomości

50 uczestników wystartowało na trasie dwóch rodzinnych, malowniczych dystansów przygotowanych po raz piąty przez Lokalną Organizację Turystyczną "Serce Kaszub".

 

W sobotnie przedpołudnie ruszyliśmy spod Urzędu Gminy w Liniewie. Rajd z roku na rok cieszył się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku z uwagi na wciąż trwająca pandemię koronawirusa, szczególnie na trasie rodzinnych pojawiło się zdecydowanie mniej uczestników.

 

Trasy zostały tak przygotowane by sprawiały wszystkim uczestnikom dużo frajdy i zadowolenia. Pomimo iż trasy nie należały do najłatwiejszych , wszyscy pokonali je bez większych problemów, choć z przygodami oczywiście.

 

Trasa Maxi prowadziła bowiem przez okoliczną rzeczkę, która nagle wezbrała więcej wody, ale to nas nie zatrzymało i sprawnie udało nam się przeprawić na drugą stronę. Lokalne specjały czekały na nas w Więckowach a potem na Fermie Strusi w Garczynie. Z pełnymi brzuszkami dotarliśmy na metę gdzie czekała na nas wspaniała zupa, słodkości, dyplomy i podziękowania.

 

Trasa Mini prowadzona tym razem przez Roberta, przebiegła bez większych niespodzianek, jeden zerwany łańcuch nie przeszkodził dzielnemu tacie dobiec do mety i to przed resztą uczestników. Trasa rodzinna jest to największa radość dla nas , gdzież możemy zobaczyć z jaką radością dzieci pokonują kilometry.

 

 

To kolejny już rajd przygotowany przy udziale naszej grupy, dziękujemy wszystkim za wspaniałaą zabawę i do zobaczenia. NL

 

 

 

 

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy