• :
  • :

Wiadomości

2020/09/13 18:43:46

Ustawki z Decathlonem to jest to! Wspaniały klimat, super ludzie i prowadzący, któremu naprawdę zależy byśmy dobrze się bawili i mocno zmęczyli.

 

Na Pomorzu nie można się zmęczyć? Nic bardziej mylnego – jak mówi Jarek z Decathlon. Zaproszenie z Mackiem przyjęliśmy już po raz drugi i zabraliśmy też Tomka. Tym razem kierunek nasze kochane Kaszuby dystans 117 km i możliwie maksymalne przewyższenie, nam wyszło 1200 w górę.

 

Trasa prawie w całości dobrze znana, więc wiadomo było jak będzie bolało, Utworzyliśmy dwa peletony i w drogę. Było dziś bardzo wietrznie, ale chłopaki cały wiatr starali się brać na siebie. Niestety w górę trzeba było kręcić samemu. I tu warto dodać , że nikt nie zostawał bez wsparcia, psychicznego, dużo dobrych rad na podjazdach sprawiło, że ten coffee ride był bardzo mocnym treningiem. Podjazdy weszły wszystkie udało się jako jedynej kobiecie dotrwać końca. Maciek dzielnie mnie dopingował, choć już opadałam z sił, ale się nie poddałam, chłopaki czym bliżej mety tym szybciej jechali, ale na szczęście mnie nie urwali.

 

Dziękuję wam za wspaniałą jazdę, cenne rady i Maciek dzięki jak zawsze za wsparcie i mobilizację o pracy.

 

NL

 

 


Powrót do aktualności


Partnerzy