• :
  • :

Wiadomości

W sobotni ranek rozpoczęła się rywalizacja w ramach 7 edycji cyklu Garmin MTB SerirsByła. To edycja wyjątkowa, zmiany terminów zawodów, które tradycyjnie odbywały się w ramach wiosennej edycji spowodowały, że w tym sezonie 6 etapów odbędzie się po sobie właśnie jesienią i będą rozgrywane w każdy weekend od 19 września aż do 25 października.

 

Zawodnicy mieli do wyboru jeden z dwóch dystansów: MINI (ok. 25 km) i MAXI (ok. 50 km). Pierwszy etap Garmin MTB Series 2020 odbył się w Wejherowie. Tradycyjnie już start i meta tego wyścigu zlokalizowane były przy ulicy Cypriana Norwida. Jak zawsze było co jechać , były ciekawe podjazdy i zjazdy. Trasa bardzo szybka i niezwykle zróżnicowana, jak zawsze podczas zawodów Garmin MTB Series

 

Tegoroczna odsłona to już siódma edycja. Pomimo bardzo trudnego sezonu spowodowanego pandemią cieszymy się , że udało się zorganizować cykl wyścigów . Starty swoje rozpoczeli Natalia i Zbyszek. Bardzo dobry występ obu zawodników. Natalia zameldowała się na II miejscu w K40 .

 

Gratulujemy Kolegą i koleżanką z MTB Start bardzo dobrego startu.

 

Do zobaczenia na trasie NL

Powrót do aktualności


Partnerzy