• :
  • :

Wiadomości

Garmin MTB Series wrócił po sześciu latach do Elbląga, było to mtb w czystej postaci. Przygotowana trasa przypadła większości uczestnikom do gustu. Drugi etap zmagań w tegorocznym cyklu za nami!

 

Zawody Garmin MTB Series to cykl imprez organizowanych dla miłośników błota, pyłu, głębokiego piasku, dużych kamieni i stromych zjazdów. Organizatorzy wyznają zasadę: im mniej asfaltu tym lepsza zabawa! Po wielu latach na mapę Garmin MTB Series wrócił Elbląg! Zawody w tej lokalizacji odbyły się w 2014 roku. Przypadły one do gustu wielu zawodnikom ze względu na zróżnicowaną i niezwykle wymagającą trasę. Była to podobno najbardziej wymagająca technicznie trasa ze wszystkich etapów cyklu. Czekało na nas szczególnie dużo singli i podjazdów. W związku z tym organizatorzy skrócili nieznacznie pętle, która wynosiła na dystansie MINI ok. 21 km i na MAXI ok. 42 km.

 

Bardzo cieszy nas, że mogliśmy ścigać się na Żuławach na świetnej trasie. Ze względu na trudność każdy chciał się na niej sprawdzić. Świetny wyniki wykręcił Tomasz 55 miejsce open, 16 w M40 z czasem 1.13 minut Zbyszek jak zawsze w dobrej formie i uklasował się na 121 miejscu open, 12 w M 50 Natalia ukończyła wyścig, pomimo iż taka trasa nie należy do jej ulubionych, na 131 miejscu open 9 kobiet 1 w K40.

 

Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników na tej wymagającej trasie! Już za tydzień zapraszamy do Rumi.

 

NL

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy