• :
  • :

Wiadomości

Garmin MTB Series to cykl imprez rowerowych dla miłośników jazdy w błocie, piasku, po dużych kamieniach czy korzeniach i stromych zjazdów i mocnych podjazdowa. Organizator zapewnia minimum asfaltu i zmęczenie na mecie! Natalia i Tomasz po raz kolejny zaliczyli bardzo udany wyścig.

 

To już trzeci etap zmagań rywalizacji w tegorocznym cyklu Garmin MTB Series! Ponownie mieliśmy okazję ścigać się na jednej z najtrudniejszych tras w cyklu oraz na Pomorzu. W tym sezonie, w wyniku zmian spowodowanych pandemią koronawirusa, wyścig w Rumii nie jest finałem cyklu, musieliśmy się z zmierzyć już na półmetku.

 

Natalia i Tomasz kolejny raz świetnie zaprezentowali się na bardzo wymagającej trasie. Trasa w Rumi jest kwintesencją MTB, tradycyjnie do wyboru były dwa dystanse: MINI (ok. 25 km) oraz MAXI (ok. 50 km). Nasza dwójka wystarowała na dystansie mini. Przypominamy, że to już siódma edycja cyklu Garmin MTB Series, który cieszy się ogromną popularnością wśród zawodników. Najważniejsza zmiana, która nas czekała to zmiana miejsca startu i mety Garmin MTB Series, która zlokalizowana była na terenie Paintball Rumia – Łężyce.

 

Natalia miejsce III w K40 i ogromny progres sprzed roku, pomimo dość poważnej kontuzji.

Tomasz K jak zawsze uplasował się wysoko w klasyfikacji 63 open ze świetnym czasem 1.18 co dało jemu 23 miejsce w M40

 

Na zakończenie Garmin MTB Series 2020 każdy uczestnik, który ukończy minimum 4 imprezy, otrzyma pamiątkowy gadżet finishera. Cały czas można się jeszcze zapisać na kolejne zawody. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie cyklu: www.mtbseries.pl.

Nie ważne który na mecie, zawsze HERO ;-)  https://heroshop.pl/pl/

 

Gratulujemy wszystkim ukńczenia wyscigu! NL

Powrót do aktualności


Partnerzy