• :
  • :

Wiadomości

Energa Cyklo Cup w Kartuzach – pomimo pandemii i dość surowych obostrzeń udało się organizatorom przygotować jedne z ostaniach zawodów kolarskich w tym sezonie. Zawody odbyły się bez udziału publiczności i z ograniczoną liczbą uczestników.

 

Zawody na własnym podwórku to dla mnie zawsze największy stres. Na szczęście zawody przebiegały w bezpośrednim sąsiedztwie naszego domu i spokojnie można było kibicować. Kibice także ustawiali się na trasie by wspomóc swoich zawodników i nie tylko, dobrym słowem. To trudny czas dla wszystkich, ale dzięki dyscyplinie startujących i kibicujących, zawody przebiegły bez zarzutu. W tym roku wraz z Maciejem startowaliśmy na dystansie mini. Mimo 160 osób na starcie nie oznaczało to wcale, że będzie łatwo. Bardzo mocna epka zjawiła się w Kartuzach by wspólnie zakończyć ten trudny sezon. Mieliśmy do pokonania tradycyjnie dwie pętle, z drobną modyfikacją trasy w Hopach. To trasa idealnie odzwierciedlająca nasze kaszubskie tereny, tu każdy znalazł coś dla siebie. Były mocne podjazdy, szybkie zjazdy i kilka prostych, na których nawet dziś bardzo nie wiało. Energa Cyklo Cup to cykl zawodów dzięki którym pokochałam wyścigi szosowe. To dzięki organizatorom właśnie tych wyścigów zaczęłam się ścigać na szosie, za co im naprawdę bardzo dziękuję. Bardzo dobra organizacja i super atmosfera, na która pracują organizatorzy oraz sami kolarze dodaje zawsze parę wat.

 

Świetnie zaprezentował się Maciej M. 27 open i 7 M40 z czasem 1.03

oraz moja skromna osoba Natalia L 5 open 1 K40 z czasem 1.13

Energa Cyklo Cup kończę na 3 miejscu open kobiet.

Wszystkim gratulujemy dobrego startu, kolegom z MTB Start bardzo wysokich lokat. Dziękujemy za wsparcie na trasie wszystkim kibicom a szczególnie naszej grupie i przyjaciołom.

 

Nie ważne który na mecie, zawsze HERO ;-)  https://heroshop.pl/pl/

 

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy