• :
  • :

Wiadomości

Za nami finał tegorocznej edycji cyklu Garmin MTB Series w Kolbudach! W tym sezonie koronawirus dyktuje warunki, ale cieszymy się, że mimo wszystko jeszcze jeden etap zmagań się udało się zorganizować.

 

 

Organizatorzy chcieli dla nas zorganizować kolejne zawody zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi. Dołożyli wszelkich starań, aby zorganizować zawody w Sopocie. Spełnili wszystkie wymogi i złożyli pełen komplet dokumentów do ubiegania się o organizacji zawodów, niestety w związku z zaistniałą sytuacją i zwiększeniem obostrzeń otrzymali decyzję negatywną. A więc fiał zmagań odbył się w Kolbudach.

 

Pogoda idealna na zmagania mtb, galwanizatorzy spisali się na medal, trasa jak zawsze bardzo dobrze oznaczona, mimo iż komuś bardzo zależało byśmy się pomylili. W ubiegłym roku start w Kolbudach wydawał mi się dużo trudniejszy, okazuje się, że terasa bardzo szybka, miejscami techniczna, ale bardzo przyjemna.

 

Na ostatnich kilometrach przydarzyła mi się małą kraksa, no może trochę większa. Po paru minutach udało mi się dojść do siebie i ukończyć wyścig na 3 lokacie w K40, co pozwoliło mi obronić III pozycję w kalcyfikacji generalnej całego cyklu Garmin MTB Series . Tomasz jak zawsze wypadł świetnie i uplasowała się na bardzo wysokiej 49 pozycji open- Gratuluję u determinacji i walki.

 

Po trudach rywalizacji w ramach tegorocznego cyklu Garmin MTB Series nadszedł w końcu czas na odpoczynek! Dziękujemy organizatorom za tak wspaniale przygotowany cykl zawodów, pomimo tak trudnej sytuacji. Do zobaczenia za rok !

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy