• :
  • :

Wiadomości

11 edycja MTB Susz przeszła do historii. Organizatorzy spisali się na medal, pomimo panujących obostrzeń i reżimu sanitarnego wszystko się udało. To był naprawdę fajny wyścig.

 

Tak naprawdę sezon mtb zakończyliśmy w Kolbudach, ale od lat słyszałam o naprawdę świetnym wyścigu mtb w Suszu , a wiec czemu nie wystartować. Całkowicie nieznany nam teren, czy forma wyścigu, ale opnie zawodników sprzed lat zawsze pozytywne, to właśnie nakręciło nas na kolejny wyścig. Miasteczko wyścigu zlokalizowane na terenie pod lasem. Robert wyjechał wcześniej na trasę by nam kibicować i zobaczyć jak wygląda trasa wyścigu. Tomkowi udało się przedostać do drugiego sektora, ja niestety stratowałam z ostatniego, gdyż trochę z Tomaszem się zagadaliśmy. Start mojego sektora był niestety nie najlepszy, ale udało mi się dogonić sektor drugi tuż na pierwszych singlach. Nie było łatwo, cierpliwie przejechałam za wszystkimi singielki i ruszyłam w pogoń za rywalkami, które wysterowały z pierwszego sektora.

 

Trasa nieźle nas zaskoczyła, były elementy naprawdę trudne techniczne oraz proste, które dały odetchnąć. Czy były podjazdy? Kilka, które tak naprawdę nie były takie straszne. Świetni kibice na trasie dali poczucie wspaniałej zabawy i rywalizacji. Co podobało mi się najbardziej? Świetnie przygotowana trasa, bardzo ciekawa i zaskakująca, fajne elementy techniczne oraz wsparcie kibiców na trasie.

 

Bardzo żałowałam że nie udało mi się wystartować z dziewczynami, przez moje spóźnienie, na singlach było ciężko kogoś wyprzedzić , ale cóż trzeba było się nie spóźniać. Okazało się także, że przyspieszono koronację, a więc nie zdążyłam odebrać statuetki, ale organizatorzy byli tak mili, że powtórzyli koronację K 40 gdzie udało mi się wywalczyć II miejsce. Tomasz pomimo, że trasa ta nie była dla niego łaskawa jak zawsze uplasował się wysoko tym razem w pierwszej 30.

Dziekuje mężowi który kibicował i robił zdjecia na trasie.  

 

Dziękujemy wam za super zabawę i świetna trasę ...do zobaczenia za rok!

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy